HOJCZAK-TRANS SP. Z O.O. jest firmą zajmującą się transportem oraz spedycją międzynarodową i krajową.
Nasze doświadczenie oraz posiadany, nowoczesny tabor sprawiają, iż jesteśmy firmą, która sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom. Naszym priorytetem jest zadowolony klient. Jakość i szybkość realizacji zamówienia to nasza domena. Doskonale wiemy jak istotny w transporcie jest czas i informacja, w związku z tym kładziemy nacisk na to by 100% dostaw była realizowana w terminie. Dodatkowo klienci otrzymują dedykowanego opiekuna, który udziela informacji o przewozie oraz możliwość śledzenia swojego ładunku dzięki systemowi GPS, w który wyposażony jest każdy pojazd.
Nasz tabor charakteryzuje się wysoką ekologicznością (silniki EURO-5 i EURO-6). Takie zaplecze samochodowe pozwala nam świadczyć szeroki wachlarz usług transportowych. Posiadamy samochody typu coilmulda oraz samochody standardowe o wysokości 2,78m, a także naczepy typu MEGA 3,00m. Każdy przewożony przez nas towar objęty jest ubezpieczeniem OCP w wysokości 200000 E, które w każdej chwili może zostać podniesione, tak aby sprostać oczekiwaniom Klientów.

HOJCZAK-TRANS SP. Z O.O zatrudnia młodych i doświadczonych spedytorów, którzy dzięki swojej wiedzy oraz praktyce świadczą usługi na najwyższym poziomie.
Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy mając nadzieję, iż współpraca ta przyniesie wiele korzyści dla obu stron.
 
 
 
HOJCZAK-TRANS SP. Z O.O, 44-200 Rybnik, ul. Kolejowa 42A
tel. 782 838 482, 507 107 259, e-mail: hojczaktrans@op.pl